Spotkaj się z nami na Festiwalu Masażu!

shutterstock_489353944logo-festiwal-masazu-wellaphy

Już w kolejny weekend, 22 i 23 października 2016, odbędzie się długo oczekiwany Festiwal Masażu. Impreza będzie miała miejsce w Domu Kultury „Młyniec” na Gdańskiej Zaspie, przy ul. Pilotów 3.

To największe wydarzenie masażowe w Polsce! Przez dwa dni będziesz mógł wysłuchać 30 wykładów i wziąć udział w 32 warsztatach.

Zapoznaj się TUTAJ z pełnym programem Festiwalu Masażu! Wśród prowadzących znajdą się: Satyarthi Peloquin, Nisarga Eryk Dobosz BCST, Bartłomiej Kożuch, Mariusz Dutkiewicz i wiele innych znanych osobistości branży masażu i fizjoterapii.

shutterstock_167838479

Podczas Festiwalu można zapoznać się z naszym zespołem i zaaplikować do Wellaphy Expert Team – zespołu doświadczonych masażystów i fizjoterapeutów.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do podjęcia z nami współpracy. Dzięki nam nauczysz się lepiej dysponować czasem i unikać „okienek” w swoim harmonogramie. Podpowiemy ci również, jak stać się niezależnym masażystą / fizjoterapeutą i być swoim własnym szefem. Jako członek zespołu Wellaphy sam będziesz decydować, kiedy i ile pracujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *