Aplikacja Wellaphy

wellaphy_fb_cp2_p

 

Aplikacja Wellaphy już dostępna w Trójmieście i Warszawie. Działająca dwutorowo aplikacja, skierowana jest zarówno do masażystów jak i do osób, które masażu potrzebują.
Została stworzona, aby w szybki i prosty sposób zamówić wybrany przez siebie masaż do domu, pracy lub w inne wybrane miejsce.
Bez rejestrowania się, wychodzenia z domu, czekania na wolny termin i jeżdżenia do gabinetu. Wystarczy tylko zalogować się do aplikacji i w nieskomplikowany sposób wybrać masaż i termin.

 

Zespół Wellaphy stanowią profesjonaliści. Masażyści i terapeuci z doświadczeniem i pasją. Mogą przyjechać do domu, miejsca pracy lub gdziekolwiek to będzie konieczne. Charakteryzuje ich wysoka kultura osobista i etyka pracy. Wiedza i doświadczenie są gwarantem wysokiej jakości usług.

 

Nieustannie powiększamy grono współpracowników. Zapraszamy wszystkich, dla których ta dziedzina pracy z ciałem jest pasją i zawodem jednocześnie. Dzięki aplikacji możliwe jest dotarcie do dużej grupy osób zainteresowanych tego typu usługami w szybki i prosty sposób. Poza tym daje ona możliwość pracy w dogodnym dla każdego indywidualnie czasie bez konieczności dopasowywania się do sztywnych ram godzinowych. Jest to doskonała możliwość dodatkowych zarobków.

 

Wystarczy zarejestrować się wypełniając poniższy formularz:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Zapraszamy do naszych szeregów.