Dołącz do nas!

wellaphy_blog2_p

 

Niebawem rusza nowa aplikacja, która pozwoli ci w szybki i prosty sposób pozyskać nowych klientów. Osoby zainteresowane twoimi usługami będą w stanie bezpośrednio umówić się do swojego ulubionego specjalisty – czyli do CIEBIE – i to w najdogodniejszym dla nich i dla ciebie czasie.

 

Elastyczny czas pracy

Z Wellaphy pracujesz jak chcesz, kiedy chcesz, według własnego harmonogramu. Klienci mogą umówić się na wizytę u ciebie bezpośrednio przez aplikację – bez zbędnego dzwonienia i uzgadniania terminów.

Wellaphy daje możliwość przyjmowania zleceń w dogodnym dla każdego czasie, bez konieczności dopasowywania się do sztywnych ram godzinowych pracy.

 

Zarabiasz tyle, ile potrzebujesz

Z Wellaphy zarabiasz dokładnie tyle, ile potrzebujesz, bo sam definiujesz ilość zabiegów, jakie wykonasz.

Masz ochotę zawsze wysypiać się rano lub intensywnie pracować nawet w weekendy? U nas to ty sam określasz, ile chcesz pracować, a tym samym – ile chcesz zarobić, a klient na bieżąco widzi twoje wolne terminy. Dzięki aplikacji Wellaphy bez problemu wypełnisz też luki w grafiku, jeśli ktoś nie przyjdzie na wizytę lub odmówi w ostatniej chwili.

 

wellaphy_blog3_p

 

Jesteś częścią profesjonalnego zespołu

Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych rekomendacji, bo dzięki przynależności do Teamu Wellaphy masz pewność, że jesteś członkiem profesjonalnego zespołu masażystów i fizjoterapeutów.

Wellaphy to doskonała możliwość dodatkowych zarobków, a dla klienta możliwość skorzystania z usług profesjonalisty.

 

Trwa rekrutacja masażystów i fizjoterapeutów. Dołącz do naszego zespołu już teraz! Wypełnij poniższy formularz:

FORMULARZ REJESTRACYJNY