Potrzebni masażyści i fizjoterapeuci – trwa rekrutacja.

Jesteś masażystą lub fizjoterapeutą? Chcesz dorobić? Nawet 500zł dziennie…

Startujemy już w grudniu i nasi klienci chcą zamówić masaż właśnie u Ciebie! Dołącz do naszego zespołu. Zarabiaj z nami bez zobowiązań, bez umów i abonamentów – pracujesz kiedy chcesz! Zapisz się już teraz (wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY), a nasi konsultanci skontaktują się z Tobą.
2

Z Wellaphy pracujesz jak chcesz, kiedy chcesz, według własnego harmonogramu. Klienci mogą umówić się na wizytę u ciebie bezpośrednio przez aplikację – bez zbędnego dzwonienia i uzgadniania terminów.

Z Wellaphy zarabiasz dokładnie tyle, ile potrzebujesz, bo sam definiujesz ilość zabiegów, jakie wykonasz. U nas to ty sam określasz, ile chcesz pracować, a tym samym – ile chcesz zarobić, a klient na bieżąco widzi twoje wolne terminy.

Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych rekomendacji, bo dzięki przynależności do Teamu Wellaphy masz pewność, że jesteś członkiem profesjonalnego zespołu masażystów i fizjoterapeutów.

Chcesz poznać szczegóły – wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy – skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin spotkania:

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *